Як відновити пароль в Приват24 ?


Privat24 – це онлайн сервіс, через який усі клієнти ПриватБанку можуть керувати своїми грошима в електронному та безпечному режимі. Під час процедури оформлення картки, усі клієнти вказуються свій мобільний телефонний номер, а також придумують пароль для входу в систему; після отримання карти, для прикладу Універсальної клієнт на сайті Інтернет-банку «Приват24» вводить свій телефонний номер і пароль у необхідні поля, після цього отримує дані для входу до свого кабінету, де можна здійснювати управління своїми рахунками, для прикладу поповнювати мобільний телефон, переказувати кошти на інші рахунки, оплачувати комунальні платежі і так далі.

Однак часто люди забувають свій пароль до системи, що призводить до втрати можливості увійти в систему. Що ж у такому випадку робити, якщо ти забув свій пароль до Приват24?

Як відновити пароль до Приват24?

Якщо ви все таки не можете пригадати свій пароль, можна його відновити і скористатися функцією відновлення. Для здійснення цієї простої процедури вам буде необхідний ваш телефон і картка. А зробити це можна так, отже приступимо до відновлення паролю приват24:

 • 1.Відкрийте Інтернет банк Privat24.
 • 2.Внесіть свій мобільний телефонний номер, натисніть на кнопку «Далі».
 • 3.Під полем для вводу пароля, буде рядок і кнопка «Забули пароль», потрібно на неї натиснути.
 • 4. Тепер систему буде визначатись зі варіантом відновлення паролю. Для цієї процедури найчастіше використовується найпоширеніший метод, це за допомогою СМС та ПІН-коду до вашої платіжної карти, або за допомогою телефонного дзвінка. Давайте розглянемо останній варіант, адже його останнім часом найчастіше використовує ця установа.
 • 5. Вам поступить дзвінок з номеру ПриватБанк, для підтвердження і успішності процедури необхідно натиснути цифру “1” (один) під час дзвінка.
 • 6. Далі з’явить вікно для вводу PIN-коду від вашої платіжної карти. Якщо у вас декілька карт, необхідно одну з них вибрати і ввести до неї пін-код і натиснути кнопку “Далі”
 • 7. Тепер придумайте новий пароль, зверніть увагу пароль повинен бути від 6 до 15 символів, краще всього вказувати цифри, букви та інші допустимі символи, про це ми вже писали і цій статті Як змінити пароль в Приват24, далі необхідно поставити галочку в пункті «Я ознайомлений і згоден», і натисніть «Продовжити». І все проблему вирішено.

Як відновити пароль в додатку на Android Privat24?

 • 1. При вході в Приват24 на мобільному додатку також необхідно вводити свій мобільний телефон. Після того коли ви його ввели, натисніть на кнопку “Далі”.
 • 2. І не сумуйте, якщо не пригадуєте свого паролю для входу в Приват24. Адже тут є кнопочка “Забули пароль?
 • 3. Після натискання якої, система обере спосіб для підтвердження відновлення паролю. І у цьому випадку, як і під час відновлення паролю через WEB портал, спосіб відновлення через дзвінок з банку. На який нам необхідно відповісти і підтвердити процедуру відновлення паролю.
 • 4. На наступному етапі, потребується внести Пін-код до вашої банківської карти. Звісно, якщо у вас їх декілька, то вибирайте ту до якої знаєте пін – код. Після його вводу, система автоматично здійнюватиме перевірку правильності Пін – коду і переведе вас на наступний етап для введення свого нового паролю.
 • 5. На цьому етапі введіть новий та надійний пароль і натискайте кнопку “Продовжити“. Пам’ятайте, варто вводити пароль, який ви у майбутньому буде пам’ятати. Також не слід вводити дуже простий пароль, не полегшуйте життя зловмисникам чи шахраям.

СКЛАДНОЩІ ПРИ ВХОДІ НА ПРИВАТ24

Вище ми написали ​​інструкцію з відновлення пароля до Приват24, але якщо людина забула свій пароль до свого облікового запису в Інтернет-банку. Однак іноді можливо не буде вдаватись увійти, не через введення неправильного паролю, а з тих чи інших причин. Ось перелік деяких з них:

Можливо телефонний номер введений неправильно. Велика кількість людей вважають, що забули свій пароль, проте проблема не в особистому паролі доступу, а в телефонному номері. Можливо ви змінили мобільний номер, бо не бажали користуватись старим номером. Тому докладіть максимум зусиль, щоб тепер ввести саме той номер який ви реєстрували в Приват24. Навіть якщо у вас того номеру немає, варто його відновити у свого мобільного оператора.

Блокування облікового Інтернет-банку. Так, іноді і таке трапляється і може бути заблокований доступ до онлайн-сервісу. Частіше всього це відбувається з двох причин – триразове введення неправильного вашого паролю для входу і спроба хакерського чи шахрайського злому доступу до системи. Часто блокування можна зняти за допомогою процедури зміни даних для входу, але іноді для відновлення доступу до особистого кабінету необхідно відвідати відділення Банку.

Технічні проблеми. Також доступ на сайт може бути обмежений через технічні роботи з самим сайтом. Наприклад, на сайті можуть вестися профілактичні роботи, але частіше їх Приват робить у вечірній чи нічний час, або у вихідні. Куди без них, це ж техніка, яка може оновлювати свої бази, вийти з ладу та інше.

Рейтинг
( 8 оцінок, середнє 4.5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Коментарі: 5
 1. Тарас

  Не можу відновити вхід в приват 24.

 2. Петро
 3. Анастасія

  Дякую за допомогу

 4. Юля

  Допоможіть будь ласка розблокувати картку мені я у Польщі а дитина вдома із мамою

 5. Юля

  Допоможіть будь ласка розблокувати картку мені я у Польщі а дитина вдома із мамою і неможе получити дитячі бо треба за щось жити мама вдома

Коментарі вимкнені.