ЯК ПЕРЕКАЗАТИ РУБЛІ НА КАРТУ ПРИВАТБАНКУ і КОМІСІЇ ЗА ПЛАТІЖ


Відповідь на дуже просте питання, як переказати рублі на карту Приватбанку, цікавить найчастіше всього людей, які працюють в Росії або отримують платню з цієї країни в рублях (фрілансери ітд).

Основна проблема полягає в тому, що з недавніх пір переклади рублів, а точніше робота російських платіжних систем в Україні припинена. Росіяни ж обмежили відправлення за допомогою міжнародних систем, тобто переклад через Вестерн Юніон і інші системи тепер неможливий.

Але наші завжди знайдуть рішення – ось деякі способи, які це працює.

СПОСОБИ ПЕРЕКАЗУ

На запитання, чи можна перераховувати рублі на свою же картку ПриватБанку, відповідь так. Правда, на карту кошти вже прийдуть у національній валюті в гривнях за курсом, що діє на момент здійснення оплати.

Через систему грошових переказів

Для відправлення грошей через платіжну систему, наприклад, SWIFT, потрібно звернутися в будь-який з російських банків.

Алгоритм дій такий:

Відвідати банк, з собою взяти паспорт громадянина України та міграційне свідоцтво (якщо відправляє кошти громадянин України) або паспорт громадянина РФ.
Вказати наступну інформацію: номер рахунку отримувача, назву банку, SWIFT-код, країну і місто.
На наступному етапі надається бланк для заповнення, в який потрібно внести всю необхідну інформацію. Разом з комісією здійснити платіж e касі. Гроші в Україні варто чекати протягом 3 днів.

За допомогою платіжних терміналів

Використання з цією метою терміналів також виправдано, але потрібно знати номер картки одержувача.

На картку ПриватБанку в залежності від їх типу можуть надходити кошти, в тому числі в рублях. Міняти їх доведеться вже в Україні в обмінниках чи в касі банку.

З карти на карту

Такий переказ коштів також залишився доступним, але не для всіх російських карток. Можуть зіткнутися зі складнощами власники карток ВТБ, Сбербанку. Власне, транзакцію можна здійснити в особистому кабінеті користувача або у відділенні банку.

Є обмеження по сумі – еквівалент 2500 доларів на добу.

Через електронні гаманці

Самий практичний спосіб, адже зберігання в електронній валюті грошей не обмежена, а перекази з них в рублях у гривні здійснити не складе труднощів.

Так, перерахування на гаманці в межах однієї системи, здійснюються без обмежень. За необхідності з одного облікового запису через обміник можна відправити на інший гаманець вже в гривнях. Порядок перерахування грошей в рублях між гаманцями WMR гранично простий – потрібно ввести реквізити гаманців і здійснити переказ.

На даний момент обмін на гривні за допомогою внутрішнього ресурсу не має сенсу, так як вивести прямо на карту ПриватБанку не вийде – ця операція підпадає під санкції для платіжної системи.

Подальше перерахування на картку можливо через сторонні обмінники. Хоча курс нижчий ніж хотілось, але це єдиний варіант для отримання своїх грошей.

За допомогою онлайн-обмінників

Переказ рублів на ПриватБанк цим способом самий просто і швидкий, на карту вони прийдуть вже в гривнях. Гроші потрібно насамперед перерахувати на один з електронних гаманців, на них кошти можуть зберігатися в рублях, навіть якщо власник гаманця з України. Курс в обмінниках вигідний не завжди, але не занадто далекий від офіційного.

Щоб скористатися таким обміном, в більшості випадків навіть реєстрацію не потрібно проходити, а тим більше відвідування банку або обмінних пунктів.

На даний момент обмінників багато, ми рекомендуємо ось цей обмінник, адже в нього найвигідніший курс, а також ми цим обмінникомвже дуже давно користуємось і ще ні разу нас не підводив.

Процес обміну:

  • Вибираєте систему з якої будете здійснювати переказ.
  • Вказуєте суму для переказу.
  • Завчасно в обліковому записі вносите дані карти і електронного гаманця.
  • І підтверджуєте платіж.

Процес переказу в гривні і зарахування на карту може зайняти до декількох хвилин.

На нашу думку, це найкращий варіант поповнення карт з Росії. Якщо коротко, ви поповнюєте свій гаманець WebMoney в рублях, а далі через обмінник переказуєте кошти на банківську карту. Звісно вибір за вами. Переказуйте кошти як доступно і як вам зручно.

КОМІСІЯ

Розмір комісії залежить від обраного способу перекладу:

  • Так, розміри комісійних витрат для SWIFT-платежів – 2%, але в межах 50-1500 рублів.
  • Комісія для WebMoney в межах 0,2-0,5% від суми.
  • При відправці з карти на карту 2% від суми + 40 рублів.
  • Комісія в обмінниках включається в курс валют.

Як ви бачите перевести гроші в Україну з Росії не проблема, незважаючи на те що впроваджуються нові санкції з боку обох держав.

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: