Лайфхак: тариф Київстар за 30 грн на місяць.


київстар дешевий тариф

тариф Київстар за 30 грн на місяць

Якщо ви користувач мобільних послуг Київстар, тоді ви мабуть знаєте, що у жовтні 2019 року вийшла нова лінійка тарифних планів. Відповідно тарифи стали ще дорожчими, але послуг які отримує користувач стало ще більше. Але ви навіть не уявляєте, що у Київстар дешевий тариф існує. Читайте далі.
Та якщо ви користуєтесь тільки дзвінками, а вартість тарифів кусається, тоді краще оплачувати денний пакет тарифів.

Ви мабуть скажете, що це ще дорожче, ніж оплачувати тариф за місяць, бо вартість денного тарифу – 10 грн.
Але на сайті оператора у кожному припейд тарифі є фраза:

Тобто, якщо поповнювати свій мобільний рахунок щодня по 1 грн, вам буде надаватись денний пакет. А це безлімітні дзвінки на Київстар, 100 Мб Інтернет, та ще 10 хв на інші мобільні мережі.
Якщо ви знаєте, як поповнити рахунок на меншу суму ніж на 1 грн, тоді ваш тариф буде обходитись ще дешевше. (поділіться такими методом поповнення нижче у коментарі)
Тільки не забувайте щодня поповнювати рахунок, бо після поповнення рахунку на наступний день денний пакет нарахується тільки вночі.

Тому у Київстар дешевий тариф – це реальність.

Крім, цього у Київстар є тариф Київстар Датчик, вартість котрого також 30 грн. Але умови його набагато скромніші від умов денного пакету поточних тарифів.

Який тариф Київстар вибрати

Якщо ви не плануєте користуватись соціальними мережами, годинами сидіти в Інтернеті, тоді підключайтесь до любого тарифу нової лінійки та користуйтесь дешевою пропозицією, оплачуючи тариф на день по 1 грн.

А якщо вам потрібно більше Інтернет та соціальних мереж, тоді варто вибрати тариф з необхідним наповненням і оплачувати його на 28 днів.

Для прикладу, якщо вам потрібно переглядати Youtube, тоді рекомендуємо підключати тариф Розваги без меж і вчасно його поповнювати. Адже за вчасне поповнення вам додатково до тарифу додаватимуть 6000 Мб та 60 хв, а також безлім на відео ресурси:

Київстар як перевірити тарифний план

Київстар як дізнатись свій тариф

Є декілька способів перевірити який у вас тариф:
за запитом *100*01*2#
у системі Мій Київстар
за номером 466*66

Також ми нещодавно розповідали, як дізнатись доки діє номер

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: