Як замовити карту Монобанка перевеги та відгуки

Що таке Монобанк

Монобанк це перший в Україні мобільний банк. Він не має відділень, великого штату співробітників, тому всі його послуги набагато доступніші, ніж у конкурентів. Щоб стати клієнтом Monobank досить мати смартфон на Android або iPhone. Доступ до послуг здійснюється через мобільний додаток, який дуже просто завантажити з AppStore або Google Play. Також можна залишити заявку на скачування прямо на офіційному сайті Монобанк, після чого на телефон прийде пряме посилання на дистрибутив.

Що пропонує монобанк клієнтам

Монобанк – це в першу чергу пластикова картка, яка по суті є «ключем» до решти послуг пакета, таких як:

  • платежі на користь юридичних і фізичних осіб;
  • оплата комунальних послуг;
  • поповнення мобільного телефону;
  • кредитна лінія на пластикову карту;
  • розстрочка;
  • депозити;
  • кешбек за витрати.

Як замовити пластикову карту Монобанк

У карті монобанк суміщені дебетові та кредитні функції. Карти мають кредитну лінію до 100 000 грн. Ця лінія не завжди буде відкрита на повну суму. Для отримання повного кредитного ліміту необхідно буде надати банку додаткові документи.

Замовити карту можна за посиланням

1. Установіть на свій смартфон мобільний додаток монобанк

2. Після завантаження та установки мобільного додатка клієнт не зможе ним користуватися поки не отримає картку. Її замовити не важко. Весь процес оформлення виглядає наступним чином:

Завантаження і установка додатку. Для цього просто натисніть кнопку «Завантажити додаток»

3. Під час процесу інсталяції доведеться сфотографувати свій паспорт та ідентифікаційний номер, або тільки паспорт, якщо він нового зразка. Крім цього доведеться заповнити невелику анкету, де знадобитися вказати ПІБ, місце роботи, посаду, середньомісячний дохід, наявність інших доходів. Ці пункти можна і проігнорувати, але вони можуть вплинути на розмір кредитного ліміту.

Вибрати спосіб доставки пластикової карти. У деяких містах здійснюється кур’єрська доставка: Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів і Запоріжжя.
В інших же населених пунктах за карткою доведеться йти або в відділення Універсал Банку або в точку видачі карт. По суті, де забирати картку не має значення, так як вона не іменна. Тому логічніше йти туди, де ближче і зручніше. На сьогодні найбільше точок видачі карт в Києві. Як в банку, так на точці видачі її видадуть тільки після звірки даних з паспортом та ідентифікаційним номером.

Про готовність пластикової карти можна дізнатися з повідомлення, яке з’явитися в додатку монобанк.

4. Під час зустрічі співробітник банку її активує і лише тільки після цього нею можна користуватися.

Які вигоди дає картка Монобанк

Карточка Монобанка це в першу чергу дуже зручний інструмент розрахунків. З її допомогою можна не тільки оплачувати за товари і послуги в торгових точках, але і переводити гроші на платіжні карти або рахунки в інших банках, оплачувати комуналку, податки, купувати онлайн-ігри і т.д. Причому все це безкоштовно (здебільшого з власних коштів).

До речі, клієнт також не платить за випуск, обслуговування та перевипуск картки. Тобто по суті її він отримує безкоштовно.

Крім платежів, користувачів зацікавить також такий момент, як зняття готівки. Тут за цю операцію утримується комісія в розмірі 0,5% від суми запиту. Але слід звернути увагу, що комісія за переведення в готівку в монобанк на половину менше, ніж в Приватбанку.

Як без комісії поповнити картку Монобанк?

Поповнювати пластикову картку краще через термінали банків-партнерів: Універсал Банк або IBox, так вдасться уникнути комісії. Раніше можна було поповнювати її через мережу терміналів Приватбанку, але в грудні він ввів комісію за операцію в розмірі 0,5%. Однак команда засновників монобанк, щоб їхні клієнти не несли додаткових витрат, пішла їм назустріч і тепер за кожне поповнення картки через термінали Приватбанку, клієнти отримують 0,5% кешбека.

Важливе значення для власників карток мають також і перекази на рахунки і картки інших банків, а й за ці операції комісія з клієнтів не утримується, якщо переказ з власних коштів.

Додаткова плата з клієнта буде зніматися тільки в тому випадку, коли він буде використовувати кредитні гроші. Так, за зняття готівки, за переказ на користь третіх осіб за рахунок кредитного ліміту власнику карти доведеться заплатити комісію в розмірі 4%.

Крім цього користувач картки монобанк отримує можливість користуватися кредитним лімітом. Його максимальний розмір становить 100 000 гривень, але він залежить від рівня платоспроможності клієнта. При використанні кредитного ліміту слід врахувати дію пільгового періоду, який триватиме до 62 днів. За цей час необхідно встигнути повернути витрачені гроші інакше доведеться платити відсотки виходячи із ставки 3,2% в місяць.

Також користувачі пластикової карти монобанк можуть скористатися ще однією вигідною пропозицією – розстрочкою. Ця послуга прийде на допомогу клієнту, коли йому не вистачає грошей на покупку товарів або оплату послуг. Мінімальна сума розстрочки становить 1 000 гривень. Плата за її використання становить 1% або 1,9% на місяць в залежності від програми.

Власникам карток монобанк слід також звернути увагу на її депозитні властивості. Так, на залишки коштів на рахунку в сумі понад 100 гривень нараховується 10% річних. Плюс клієнт може покласти гроші на депозит строком на 6 місяців або рік під 18% річних.

Ну і наостанок ще одна приємна властивість картки – кешбек. Тут його можна отримувати в розмірі до 20% в залежності від того в якій категорії здійснюються розрахунки. Перша цифра означає рівень кешбеку за розрахунки з кредитного ліміту, друга – за рахунок власних коштів.

Які відгуки про Монобанк

Я користуюсь Монобанк вже рік, що найбільше розлютило, це те, що з кредитних коштів тепер фіксований кешбек – 1%. А в загальному, карті монобанк повний респект. Основні переваги які я виділив для себе, це зручний і зрозумілий додаток, безконтактні платежі, можливість відкрити швидко депозит, служба підтримка через телеграм дуже швидко відповідає, хоча з граматичними помилками.

Залишайте ваші відгуки про монобанк у коментарях!

Рейтинг
( 8 оцінок, середнє 4.88 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Коментарі: 1
  1. Нестор

    В Україні ще жоден банк так швидко не розвивався та не набирав таку кількість клієнтів за такий проміжок часу. Удачі вам

Коментарі вимкнені.